Výlet plný stretnutí a zážitkov

Kto by sa netešil na výlet? Na výlet do Poronina, ktorý sa uskutočnil 20.06.2022, naši žiaci dlho nezabudnú. Bol poučný a zároveň zábavný. So školou v Poronine nás spájal veľmi zaujímavý projekt, ktorý bol založený na vzájomnej spolupráci, na spoločne strávených poznávacích výletoch. Bol realizovaný pred dvanástimi rokmi.

Hneď po príchode nás naši priatelia z Poľska milo privítali, ukázali nám svoje školské múzeum. Po obhliadke prírodnej rezervácie v Novom Targu sme si pochutnali na obede a pripravili sa na dve športové podujatia. Naši žiaci a chlapci z Poronina si zmerali sily vo futbale. Radosť z víťazstva sme si vychutnali až pri dievčatách. Tie vo floorbale vyhrali nad žiačkami Poľska. Po prehliadke Zakopaného, krátkom rozchode na miestnom trhu  a hlavne náročnom horúcom dni nás čakala cesta domov. Spríjemnili sme si ju už tradične veselým spevom.

p. uč. M. Koščová, M. Ondrušová, Š. Pastoreková

https://www.facebook.com/szkolaporonin

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk