Ukončená rekonštrukcia a poďakovania

Milí priatelia, deti, učitelia, rodičia,
veľmi sa teším, že práce začaté 17. decembra súvisiace s rekonštrukciou veľkej chodby budovy prvého stupňa boli dnes ukončené.
Priestor je krásne presvetlený a vonia novotou. Kompletne boli zrekonštruované elektroinštalácie, zrealizovaný nový sadrokartónový strop, obité staré omietky, natiahnuté kompletne nové, všetky nerovnosti opravené a dnes chlapci z obecnej firmy celý priestor domaľovali.
Na stropoch sú nové úsporné LED svietidlá, zadná priečka odstránená, čakáme už len na nové podlahy (budúci víkend) a úplne nové veľkoformátové nástenky a sedenie, kvety a čokoľvek, čo si budú priať žiaci.
Vyslovujem úprimnú vďaku starostke Zuzane Kučerovej a riaditeľovi obecnej firmy Jožkovi Semanovi, bez ktorých by naši najmenší žiaci v pondelok nenastúpili do krásnych priestorov.
V porovnaní s ponukami ostatných firiem, cena prác Hrhovských služieb nebola ani polovičná, vďaka čomu môžeme investovať do ďalších priestorov.
Veľká vďaka zamestnancom obecnej firmy, ktorí často pracovali aj do večerných hodín a počas víkendov, aby v pondelok 10.1.2022 deti ráno nastúpili do novej školy.
Kiežby každá škola disponovala takouto podporou obce.
Ďakujem, Peter Strážik

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk