TÝŽDEŇ ZDRAVEJ VÝŽIVY 2020

Vaša strava nech je Vašim liekom“ zdôrazňoval svojim žiakom už kedysi dávno Hippokrates. Odvtedy prešlo už vyše 2500 rokov a Hippokratov citát je ešte viac aktuálny. Zdravá výživa je pre život človeka veľmi dôležitá. Rozhoduje o našom zdraví, či chorobe. Preto sme si aj tento rok  v našej škole pripomenuli Týždeň zdravej výživy. Zisťovali sme, čo naši žiaci vedia o zdravom, či nezdravom stravovaní a či radi jedia ovocie a zeleninu. Preskúmali sme ich  desiatové boxy, či sa v nich skrýva niečo zdravé. A zapojili sme aj ich kreativitu pri tvorbe plagátov.

Poďme sa pozrieť, ako to dopadlo.

p. uč. M. Bednáriková, p. uč. M. Ondrušová

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk