TANZÁNIA- divoké srdce Afriky

Upršané utorkové dopoludnie dňa 7.5.2024 sme si spríjemnili a ozvláštnili zaujímavým vzdelávacím programom. Žiaci od 4. – 9. roč. sa presunuli do kultúrneho domu a spoznávali Tanzániu – divoké srdce Afriky. Za cca 70 min dobrodružne precestovali celú krajinu, od snehobielych pláži ostrova Zanzibar, cez trávnatú savanu Serengeti až po hlboké temné modré vody jazera Tanganika. Nádherná, ale aj naozaj divoká Tanzánia. Plná divokých zvierat, zvykov pôvodných kmeňov a spôsobov života. Zostalo v nás veľa nezabudnuteľných zážitkov.
Karibuni sana! Lúčim sa s pozdravom, ktorým vítajú miestni ľudia svojich hostí.

zodp. p. uč. A. Jurečková a kolektív učiteľov

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk