RADOSŤ Z VLASTNÉHO VÝROBKU…..

Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, fantáziu, estetické cítenie, uvoľňuje napätie a stres. Hodiny techniky trochu inak? Tému Remeslá sme realizovali workshopom v keramickej dielni v Spojenej škole internátnej na Námestí Š. Kluberta 2 v Levoči. Žiaci v pracovných zásterách dali hline tvar, zašpinili si pritom ruky, avšak vyčistili myseľ pri hrnčiarskom kruhu pod vedením lektora p. J. Schneidera. Odmenou im bude vytočená váza, miska či iné dielo, na ktoré si ešte počkajú, kým sa výrobky vysušia, vypália a po glazovaní ešte raz vypália. Posúďte, ako sa im KERAMICKÉ TVORENIE zatiaľ darilo v prvej etape, pred glazovaním.

p.uč. M. Ondrušová

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk