Pomôcky pre prváka:

Zošity: č.511 s pomocnou liňajkou 8 ks, č.511 bez pomocnej liňajky 4 ks, č. 420  1ks, slovníček 1ks, obaly na zošity.

Do peračníka: 2 ceruzy HB, guma, farbičky drevené 12 ks, strúhadlo, tyčinkové lepidlo Herkules, nožnice, neskôr budú potrebovať pero Tornádo alebo Pilot.

Telesná výchova: teplákovú súpravu, tričko, ponožky, tenisky so svetlou podrážkou, všetky veci vo vrecúšku  označené menom.

Výtvarná výchova: anilínové a temperové farby, štetec plochý č.4, č.8, č.12, štetec okrúhly č.8,   č.16, pohár z PVC alebo kelímok, handrička, tyčinkové lepidlo Herkules, lepidlo tekuté Wurstol, plastelína, voskovky KOH-I-NOR, tuš, atrament, zmizík,  farebné papiere 2ks,  výkresy A4-20 ks, A3-20 ks,  náčrtník A4 -1 ks, plášť alebo staré tričko (veľké), gumený obrus. Všetky veci uložiť do kufríka alebo do krabice od topánok!

Prezúvky do školy označiť menom!

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk