Milí rodičia,

Ministerstvo školstva a Okresný úrad Prešov, odbor školstva nás informovali, že je nedostatok antigénových domácich testov, o ktoré ste prejavili záujem. Termín distribúcie sa teda presúva, a navyše pre neočakávaný záujem rodičov nebude možné rozdať po 25 ks, ako bolo sľúbené, ale len 5 ks na jedného žiaka, ktorého rodič prejavil o testy záujem.
Taktiež pri preberaní testov budú vyžadovať potvrdenie, že rodič má naozaj záujem. Keďže sme o tom nevedeli a pani učiteľky Vás kontaktovali telefonicky, alebo cez messenger, prosíme o vyplnenie jednoduchej návratky, ktorú dáme zajtra deťom v škole.
Ospravedlňujeme sa za situáciu, ktorá vznikla mimo našej školy.

Mgr. Peter Strážik, riaditeľ školy

predchádzajúca

Ďalšie

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk