Milé deti, rodičia, priatelia!

Po takmer dvoch dekádach sa nám v týchto chladných dňoch podarilo realizovať rekonštrukciu hlavnej chodby budovy 1. stupňa našej školy. Rekonštrukcia zahŕňa kompletnú výmenu svietidiel, nový sadrokartónový stropný podhľad, odstránenie starých omietok a aplikáciu nových, vymaľovanie priestorov. následne bude vymenená celá podlahová krytina a inštalované nové panely pre nástenky. V zadnej časti chodby sa odstránila stará priečka a čakáme na výmenu dverí a okien v časti od kamenného mosta. Vďaka tomuto kroku sa chodba deťom presvetlí.  Pani učiteľky dostanú novú šatňu. Renovovaný priestor na jar plánujeme doplniť novým nábytkom a úložnými priestormi pre školu a ŠKD.
V ďalších krokoch plánujeme obnoviť strechu budovy novým náterom a zrekonštruovať fasádu. Zároveň pripravujeme podklady a projekt k výstavbe nových dielní vo výklenku starej budovy.
Celý proces a stavebné práce pri obnove vznikli vďaka podpore MŠVVaŠ SR, a hlavne ochote starostky Mgr. Zuzany Kučerovej a Jožka Semana spolu s pracovníkmi Hrhovských služieb.
Ďakujem pekne, Peter Strážik

predchádzajúca

Posledné príspevky
Kontakt
Základná škola s materskou školou
  • Komenského 2, 053 02 Spišský Hrhov
  • 053 / 4592 216
  • skola@skolahrhov.sk